Start arrow Turystyka arrow Eilat 03.12.2021.
jerozolima.pl
Eilat
Redaktor: GM   
Spis treści
Eilat
Strona 2
Ten luksusowy kurort reklamuje się hasłem: Czerwone Morze... przyjemności.

Wspaniałe plaże i koralowe rafy, stanowiące swoisty rezerwat przyrody, ze swoją bajkową fauną i florą wabią nie tylko miłośników nurkowania. Choć właśnie dla nich to miejsce stwarza wyjątkowe warunki. Przy plażach ciągnących się kilometrami jest mnóstwo hoteli, pubów, barów, naturalnych solariów słonecznych, boisk do siatkówki i innych atrakcji. Są tu doskonałe warunki i możliwości jazdy na nartach wodnych, uprawiania paralotniarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, czy pływania na "banana-boats".

Samo pływanie nie jest tu specjalnie przyjemne, ale niezliczone kluby nurkowe zrekompensują to, oferując sprzęt, instruktorów i szybkie kursy nurkowania z akwalungiem.

Dla tych, którzy wolą mniej absorbujący sposób poznawania morskiego świata, są specjalne łodzie z przezroczystym dnem. Można także wybrać się w rejs luksusowym statkiem "Jules Verne", albo odwiedzić Podwodne Obserwatorium, z największą na Bliskim Wschodzie kolekcją akwariów i okazów przyrody Morza Czerwonego, wziąć udział w wirtualnej podwodnej przygodzie, która dostarczy niezapomnianych wrażeń.


 
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside